Archiwum‎ > ‎

2018

XIII Mały Memoriał im. Bronisława Czecha

11 marca 2018
Mt Seymour

Klasyfikacja generalna

Pl  Bib  Class Team    Name                    Course     Result    Final Result
________________________________________________________________________________
1   72   M19         Ryczkiewicz Krzysi        Run 1     25.96 (1)     25.96 (1) 
                                               Run 2     26.15 (2) 

2   110  JD18        Szymborska Carolin        Run 1     27.31 (2)     26.94 (1) 
                                               Run 2     26.94 (1) 

3   108  JC14        Pawelec Jeremi            Run 1     27.11 (1)     27.11 (1) 
                                               Run 2     27.72 (3) 

4   64   M19   Klime Klimek Kris               Run 1     27.32 (3)     27.32 (2) 
                                               Run 2     28.15 (5) 

5   107  JC14        Szymborski Peter          Run 1     27.48 (2)     27.48 (2) 
                                               Run 2     28.40 (4) 

6   45   M19         MNISZAK PIOTR             Run 1     29.59 (8)     27.98 (3) 
                                               Run 2     27.98 (4) 

7   113  JC18        Cicheaki Niko             Run 1     29.42 (2)     28.53 (1) 
                                               Run 2     28.53 (1) 

8   66   M19   Lutki Lutkiewicz Zbignie        Run 1     29.33 (7)     29.26 (4) 
                                               Run 2     29.26 (6) 

9   57   K19   Blaze Blazejewska Elzbie        Run 1     29.75 (2)     29.27 (1) 
                                               Run 2     29.27 (1) 

10  63   M19   Blaze Gierlecki Tomasz          Run 1     29.90 (10)    29.65 (5) 
                                               Run 2     29.65 (9) 

11  11   JC10  Klime Klimek Kai                Run 1     30.04 (1)     30.04 (1) 
                                               Run 2     31.15 (2) 

12  44   M19         Kurant Adam               Run 1     30.04 (11)    30.04 (6) 
                                               Run 2     30.13 (12)

13  47   K19   Kurow Forrest Karolina          Run 1     30.46 (4)     30.14 (2) 
                                               Run 2     30.14 (3) 

14  59   K19   Budka Budka-Cala Agniesz        Run 1     31.91 (6)     30.61 (3) 
                                               Run 2     30.61 (5) 

15  71   M19   Kurow Kurowski Mariusz          Run 1     32.44 (14)    31.49 (7) 
                                               Run 2     31.49 (13)

16  27   JD14        HENRIQUES BARBARA         Run 1     31.58 (1)     31.58 (1) 
                                               Run 2     32.32 (4) 

17  112  JD18        Madura Angelica           Run 1     31.64 (3)     31.64 (2) 
                                               Run 2     31.67 (4) 

18  105  JD14        Pawelec Kalina            Run 1     31.95 (3)     31.66 (2) 
                                               Run 2     31.66 (2) 

19  19   JD10  Blaze Gierlecki Kaya            Run 1     31.77 (1)     31.77 (1) 
                                               Run 2     32.56 (3) 

20  14   JD10  Blaze Gierlecki Ella            Run 1     32.39 (2)     32.39 (2) 
                                               Run 2     32.69 (4) 

21  73   M19         Sowinski Janek            Run 1     32.62 (15)    32.62 (8) 
                                               Run 2     44.76 (22)

22  17   JC10        Balas Ignacy              Run 1     32.83 (4)     32.69 (2) 
                                               Run 2     32.69 (3) 

23  49   SM19  Kurow Forrest John              Run 1     32.82 (1)     32.82 (1) 
                                               Run 2     32.89 (2) 

24  25   JD10  Prawd Prawda Stella             Run 1     33.99 (7)     32.94 (3) 
                                               Run 2     32.94 (5) 

25  29   JC14        Tabaka Kristian           Run 1     33.08 (6)     33.02 (3) 
                                               Run 2     33.02 (5) 

26  9    JD10  Lutki Lutkiewicz Vivian         Run 1     33.31 (6)     33.31 (4) 
                                               Run 2   1:13.05 (13)

27  61   K19   Lutki Lutkiewicz Dorota         Run 1     36.09 (8)     33.31 (4) 
                                               Run 2     33.31 (7) 

28  65   SM19  Prawd Prawda Marcin             Run 1     35.52 (4)     33.66 (2) 
                                               Run 2     33.66 (3) 

29  24   JC10  Lutki Lutkiewicz Vincent        Run 1     33.81 (5)     33.81 (3) 
                                               Run 2     34.25 (6) 

30  67   M19         Gregorkiewicz Piot        Run 1     36.29 (18)    34.05 (9) 
                                               Run 2     34.05 (16)

31  4    JC10  Klime Klimek Aiden              Run 1         DSQ       34.88 (4) 
                                               Run 2     34.88 (7) 

32  114  JD18        Mniszak Katherine         Run 1     36.22 (6)     34.88 (3) 
                                               Run 2     34.88 (5) 

33  102  JD14        Chady Rosalie             Run 1     35.85 (6)     35.75 (3) 
                                               Run 2     35.75 (5) 

34  51   M19   Jezio Jeziorski Jakub           Run 1     36.98 (19)    35.95 (10)
                                               Run 2     35.95 (17)

35  62   K19   Prawd Zdanowicz Malgorza        Run 1     36.18 (9)     36.18 (5) 
                                               Run 2     36.42 (10)

36  109  JD18        Kopec Marina              Run 1     36.87 (7)     36.87 (4) 
                                               Run 2     37.51 (8) 

37  15   JD10        Kiljanski Natasha         Run 1         DSQ       37.15 (5) 
                                               Run 2     37.15 (8) 

38  13   JC10        Cichecki Maksym           Run 1         DSQ       37.63 (5) 
                                               Run 2     37.63 (8) 

39  12   JC10        Chady Dominic             Run 1     38.40 (10)    38.12 (6) 
                                               Run 2     38.12 (9) 

40  20   JC10  Jezio Jeziorski Krzyszto        Run 1         DSQ       39.12 (7) 
                                               Run 2     39.12 (11)

41  52   SM19        Pazura Pawel              Run 1     42.99 (8)     39.32 (3) 
                                               Run 2     39.32 (5) 

42  74   K19         Skotnicki Elizabet        Run 1     40.22 (12)    39.38 (6) 
                                               Run 2     39.38 (11)

43  69   M19         Koperek Stasiu            Run 1     42.60 (21)    39.46 (11)
                                               Run 2     39.46 (20)

44  55   SK19  Karou Karout Anna-Maria         Run 1     39.51 (1)     39.51 (1) 
                                               Run 2     41.49 (3) 

45  10   JSC10 Prawd Prawda Julian             Run 1     39.59 (1)     39.59 (1) 
                                               Run 2     40.35 (2) 

46  3    JD06  Kurow Forrest Mya               Run 1     42.84 (2)     39.99 (1) 
                                               Run 2     39.99 (1) 

47  21   JC10  Karou Karout Nicolas            Run 1     41.93 (13)    40.15 (8) 
                                               Run 2     40.15 (12)

48  70   SM19  Kurow Porowski Jacek            Run 1     42.03 (2)     40.40 (1) 
                                               Run 2     40.40 (1) 

49  48   SM19        Kuczma Tomasz             Run 1     42.70 (7)     40.46 (4) 
                                               Run 2     40.46 (6) 

50  53   SK19        Kourtessi Marta           Run 1     41.81 (4)     40.91 (2) 
                                               Run 2     40.91 (2) 

51  23   JD10        Klimkowska Zuzanna        Run 1     42.38 (10)    41.24 (6) 
                                               Run 2     41.24 (9) 

52  18   JD10        FORSEILLE TATIANA         Run 1     45.31 (12)    43.15 (7) 
                                               Run 2     43.15 (11)

53  54   K19   Lawry Lawrynowicz Anita         Run 1     46.09 (2)     43.27 (1) 
                                               Run 2     43.27 (1) 

54  5    JD06  Lutki Lutkiewicz Veronik        Run 1     44.71 (3)     44.71 (2) 
                                               Run 2     46.04 (4) 

55  2    JC06  Jezio Jeziorski Maciej          Run 1         DSQ       45.28 (1) 
                                               Run 2     45.28 (1) 

56  68   M19         Dybowski Czeslaw          Run 1     49.48 (24)    45.28 (12)
                                               Run 2     45.28 (23)

57  1    JD06        Federowicz Hannah         Run 1         DSQ       49.16 (3) 
                                               Run 2     49.16 (5) 

58  101  JSD14 Prawd Bigott Natalia            Run 1         DSQ       49.62 (1) 
                                               Run 2     49.62 (1) 

59  8    JC10  Karou Karout Aleksander         Run 1     58.51 (16)    50.07 (9) 
                                               Run 2     50.07 (14)

60  22   JC10        Karwowski Matthew         Run 1     58.71 (17)    52.47 (10)
                                               Run 2     52.47 (15)

61  50   K19   Jezio Jeziorska Kasia           Run 1         DSQ       52.70 (7) 
                                               Run 2     52.70 (13)

62  106  JC14        Jachimowski Daniel        Run 1     57.85 (8)     54.07 (4) 
                                               Run 2     54.07 (7) 

63  26   JSD10 Prawd Prawda Stella             Run 1         DSQ       57.76 (1) 
                                               Run 2     57.76 (1) 

64  6    JC06        Porowski Emilio           Run 1   1:54.47 (3)   1:04.41 (2) 
                                               Run 2   1:04.41 (2) 


Klasyfikacja wg grupy wiekowej

CLASS : JC06 (Chłopcy do 6 lat)
Pl  Bib  Class Team    Name                Run 1         Run 2        Result 
________________________________________________________________________________
1   2    JC06  Jezio Jeziorski Maciej          DSQ       45.28 (1)     45.28 (1) 
2   6    JC06        Porowski Emilio     1:54.47 (3)   1:04.41 (2)   1:04.41 (2) 

CLASS : JC10 (Chłopcy od 7 do 10 lat)
Pl  Bib  Class Team    Name                Run 1         Run 2        Result 
________________________________________________________________________________
1   11   JC10  Klime Klimek Kai            30.04 (1)     31.15 (2)     30.04 (1) 
2   17   JC10        Balas Ignacy          32.83 (4)     32.69 (3)     32.69 (2) 
3   24   JC10  Lutki Lutkiewicz Vincent    33.81 (5)     34.25 (6)     33.81 (3) 
4   4    JC10  Klime Klimek Aiden              DSQ       34.88 (7)     34.88 (4) 
5   13   JC10        Cichecki Maksym           DSQ       37.63 (8)     37.63 (5) 
6   12   JC10        Chady Dominic         38.40 (10)    38.12 (9)     38.12 (6) 
7   20   JC10  Jezio Jeziorski Krzyszto        DSQ       39.12 (11)    39.12 (7) 
8   21   JC10  Karou Karout Nicolas        41.93 (13)    40.15 (12)    40.15 (8) 
9   8    JC10  Karou Karout Aleksander     58.51 (16)    50.07 (14)    50.07 (9) 
10  22   JC10        Karwowski Matthew     58.71 (17)    52.47 (15)    52.47 (10)

CLASS : JC14 (Chłopcy od 11 do 14 lat)
Pl  Bib  Class Team    Name                Run 1         Run 2        Result 
________________________________________________________________________________
1   108  JC14        Pawelec Jeremi        27.11 (1)     27.72 (3)     27.11 (1) 
2   107  JC14        Szymborski Peter      27.48 (2)     28.40 (4)     27.48 (2) 
3   29   JC14        Tabaka Kristian       33.08 (6)     33.02 (5)     33.02 (3) 
4   106  JC14        Jachimowski Daniel    57.85 (8)     54.07 (7)     54.07 (4) 

CLASS : JC18 (Chłopcy od 15 do 18 lat)
Pl  Bib  Class Team    Name                Run 1         Run 2        Result 
________________________________________________________________________________
1   113  JC18        Cicheaki Niko         29.42 (2)     28.53 (1)     28.53 (1) 

CLASS : JD06 (Dziewczynki do 6 lat)
Pl  Bib  Class Team    Name                Run 1         Run 2        Result 
________________________________________________________________________________
1   3    JD06  Kurow Forrest Mya           42.84 (2)     39.99 (1)     39.99 (1) 
2   5    JD06  Lutki Lutkiewicz Veronik    44.71 (3)     46.04 (4)     44.71 (2) 
3   1    JD06        Federowicz Hannah         DSQ       49.16 (5)     49.16 (3) 

CLASS : JD10 (Dziewczynki od 7 do 10 lat)
Pl  Bib  Class Team    Name                Run 1         Run 2        Result 
________________________________________________________________________________
1   19   JD10  Blaze Gierlecki Kaya        31.77 (1)     32.56 (3)     31.77 (1) 
2   14   JD10  Blaze Gierlecki Ella        32.39 (2)     32.69 (4)     32.39 (2) 
3   25   JD10  Prawd Prawda Stella         33.99 (7)     32.94 (5)     32.94 (3) 
4   9    JD10  Lutki Lutkiewicz Vivian     33.31 (6)   1:13.05 (13)    33.31 (4) 
5   15   JD10        Kiljanski Natasha         DSQ       37.15 (8)     37.15 (5) 
6   23   JD10        Klimkowska Zuzanna    42.38 (10)    41.24 (9)     41.24 (6) 
7   18   JD10        FORSEILLE TATIANA     45.31 (12)    43.15 (11)    43.15 (7) 

CLASS : JD14 (Dziewczynki od 11 do 14 lat)
Pl  Bib  Class Team    Name                Run 1         Run 2        Result 
________________________________________________________________________________
1   27   JD14        HENRIQUES BARBARA     31.58 (1)     32.32 (4)     31.58 (1) 
2   105  JD14        Pawelec Kalina        31.95 (3)     31.66 (2)     31.66 (2) 
3   102  JD14        Chady Rosalie         35.85 (6)     35.75 (5)     35.75 (3) 

CLASS : JD18 (Dziewczynki od 14 do 18 lat)
Pl  Bib  Class Team    Name                Run 1         Run 2        Result 
________________________________________________________________________________
1   110  JD18        Szymborska Carolin    27.31 (2)     26.94 (1)     26.94 (1) 
2   112  JD18        Madura Angelica       31.64 (3)     31.67 (4)     31.64 (2) 
3   114  JD18        Mniszak Katherine     36.22 (6)     34.88 (5)     34.88 (3) 
4   109  JD18        Kopec Marina          36.87 (7)     37.51 (8)     36.87 (4) 

CLASS : JSC10 (Snowboard chłopców od 7 do 10 lat)
Pl  Bib  Class Team    Name                Run 1         Run 2        Result 
________________________________________________________________________________
1   10   JSC10 Prawd Prawda Julian         39.59 (1)     40.35 (2)     39.59 (1) 

CLASS : JSD10 (Snowboard dziewcząt od 6 do 10 lat)
Pl  Bib  Class Team    Name                Run 1         Run 2        Result 
________________________________________________________________________________
1   26   JSD10 Prawd Prawda Stella             DSQ       57.76 (1)     57.76 (1) 

CLASS : JSD14 (Snowboard dziewcząt od 11 do 14 lat)
Pl  Bib  Class Team    Name                Run 1         Run 2        Result 
________________________________________________________________________________
1   101  JSD14 Prawd Bigott Natalia            DSQ       49.62 (1)     49.62 (1) 

CLASS : K19 (Kobiety powyżej 18 lat)
Pl  Bib  Class Team    Name                Run 1         Run 2        Result 
________________________________________________________________________________
1   57   K19   Blaze Blazejewska Elzbie    29.75 (2)     29.27 (1)     29.27 (1) 
2   47   K19   Kurow Forrest Karolina      30.46 (4)     30.14 (3)     30.14 (2) 
3   59   K19   Budka Budka-Cala Agniesz    31.91 (6)     30.61 (5)     30.61 (3) 
4   61   K19   Lutki Lutkiewicz Dorota     36.09 (8)     33.31 (7)     33.31 (4) 
5   62   K19   Prawd Zdanowicz Malgorza    36.18 (9)     36.42 (10)    36.18 (5) 
6   74   K19         Skotnicki Elizabet    40.22 (12)    39.38 (11)    39.38 (6) 
7   54   K19   Lawry Lawrynowicz Anita     46.09 (2)     43.27 (1)     43.27 (1) 
8   50   K19   Jezio Jeziorska Kasia           DSQ       52.70 (13)    52.70 (7) 

CLASS : M19 (Mężczyźni powyżej 18 lat)
Pl  Bib  Class Team    Name                Run 1         Run 2        Result 
________________________________________________________________________________
1   72   M19         Ryczkiewicz Krzysi    25.96 (1)     26.15 (2)     25.96 (1) 
2   64   M19   Klime Klimek Kris           27.32 (3)     28.15 (5)     27.32 (2) 
3   45   M19         MNISZAK PIOTR         29.59 (8)     27.98 (4)     27.98 (3) 
4   66   M19   Lutki Lutkiewicz Zbignie    29.33 (7)     29.26 (6)     29.26 (4) 
5   63   M19   Blaze Gierlecki Tomasz      29.90 (10)    29.65 (9)     29.65 (5) 
6   44   M19         Kurant Adam           30.04 (11)    30.13 (12)    30.04 (6) 
7   71   M19   Kurow Kurowski Mariusz      32.44 (14)    31.49 (13)    31.49 (7) 
8   73   M19         Sowinski Janek        32.62 (15)    44.76 (22)    32.62 (8) 
9   67   M19         Gregorkiewicz Piot    36.29 (18)    34.05 (16)    34.05 (9) 
10  51   M19   Jezio Jeziorski Jakub       36.98 (19)    35.95 (17)    35.95 (10)
11  69   M19         Koperek Stasiu        42.60 (21)    39.46 (20)    39.46 (11)
12  68   M19         Dybowski Czeslaw      49.48 (24)    45.28 (23)    45.28 (12)

CLASS : SK19 (Snowboard kobiet powyżej 18 lat)
Pl  Bib  Class Team    Name                Run 1         Run 2        Result 
________________________________________________________________________________
1   55   SK19  Karou Karout Anna-Maria     39.51 (1)     41.49 (3)     39.51 (1) 
2   53   SK19        Kourtessi Marta       41.81 (4)     40.91 (2)     40.91 (2) 

CLASS : SM19 (Snowboard mężczyzn powyżej 18 lat)
Pl  Bib  Class Team    Name                Run 1         Run 2        Result 
________________________________________________________________________________
1   49   SM19  Kurow Forrest John          32.82 (1)     32.89 (2)     32.82 (1) 
2   65   SM19  Prawd Prawda Marcin         35.52 (4)     33.66 (3)     33.66 (2) 
3   52   SM19        Pazura Pawel          42.99 (8)     39.32 (5)     39.32 (3) 
4   70   SM19  Kurow Porowski Jacek        42.03 (2)     40.40 (1)     40.40 (1) 
5   48   SM19        Kuczma Tomasz         42.70 (7)     40.46 (6)     40.46 (4) 

Klasyfikacja rodzinna

      Each team must have 3 members and is scored by Lowest Total of Place      
       Each team must include at least 1 member whose Class begins with J       

Team : Kurowski   Total Score : 3   Rank : 1st
Bib  Class     Name                  Run 1        Run 2       Result       Used
_______________________________________________________________________________
47   K19       Forrest Karolina      30.46 (4)    30.14 (3)    30.14 (2) 
71   M19       Kurowski Mariusz      32.44 (14    31.49 (13    31.49 (7) 
49   SM19      Forrest John          32.82 (1)    32.89 (2)    32.82 (1)     *
3    JD06      Forrest Mya           42.84 (2)    39.99 (1)    39.99 (1)     *
70   SM19      Porowski Jacek        42.03 (2)    40.40 (1)    40.40 (1)     *


Team : Prawda   Total Score : 3   Rank : 1st
Bib  Class     Name                  Run 1        Run 2       Result       Used
_______________________________________________________________________________
25   JD10      Prawda Stella         33.99 (7)    32.94 (5)    32.94 (3) 
65   SM19      Prawda Marcin         35.52 (4)    33.66 (3)    33.66 (2) 
62   K19       Zdanowicz Malgorza    36.18 (9)    36.42 (10    36.18 (5) 
10   JSC10     Prawda Julian         39.59 (1)    40.35 (2)    39.59 (1)     *
101  JSD14     Bigott Natalia            DSQ      49.62 (1)    49.62 (1)     *
26   JSD10     Prawda Stella             DSQ      57.76 (1)    57.76 (1)     *

Team : Blazejewska   Total Score : 4   Rank : 4th
Bib  Class     Name                  Run 1        Run 2       Result       Used
_______________________________________________________________________________
57   K19       Blazejewska Elzbie    29.75 (2)    29.27 (1)    29.27 (1)     *
63   M19       Gierlecki Tomasz      29.90 (10    29.65 (9)    29.65 (5) 
19   JD10      Gierlecki Kaya        31.77 (1)    32.56 (3)    31.77 (1)     *
14   JD10      Gierlecki Ella        32.39 (2)    32.69 (4)    32.39 (2)     *

Team : Klimek   Total Score : 7   Rank : 5th
Bib  Class     Name                  Run 1        Run 2       Result       Used
_______________________________________________________________________________
64   M19       Klimek Kris           27.32 (3)    28.15 (5)    27.32 (2)     *
11   JC10      Klimek Kai            30.04 (1)    31.15 (2)    30.04 (1)     *
4    JC10      Klimek Aiden              DSQ      34.88 (7)    34.88 (4)     *

Team : Lutkiewicz   Total Score : 9   Rank : 6th
Bib  Class     Name                  Run 1        Run 2       Result       Used
_______________________________________________________________________________
66   M19       Lutkiewicz Zbignie    29.33 (7)    29.26 (6)    29.26 (4) 
61   K19       Lutkiewicz Dorota     36.09 (8)    33.31 (7)    33.31 (4)     *
9    JD10      Lutkiewicz Vivian     33.31 (6)  1:13.05 (13    33.31 (4) 
24   JC10      Lutkiewicz Vincent    33.81 (5)    34.25 (6)    33.81 (3)     *
5    JD06      Lutkiewicz Veronik    44.71 (3)    46.04 (4)    44.71 (2)     *

Team : Jeziorska   Total Score : 15   Rank : 7th
Bib  Class     Name                  Run 1        Run 2       Result       Used
_______________________________________________________________________________
51   M19       Jeziorski Jakub       36.98 (19    35.95 (17    35.95 (10)
20   JC10      Jeziorski Krzyszto        DSQ      39.12 (11    39.12 (7)     *
2    JC06      Jeziorski Maciej          DSQ      45.28 (1)    45.28 (1)     *
50   K19       Jeziorska Kasia           DSQ      52.70 (13    52.70 (7)     *


Team : Karout   Total Score : 18   Rank : 8th
Bib  Class     Name                  Run 1        Run 2       Result       Used
_______________________________________________________________________________
55   SK19      Karout Anna-Maria     39.51 (1)    41.49 (3)    39.51 (1)     *
21   JC10      Karout Nicolas        41.93 (13    40.15 (12    40.15 (8)     *
8    JC10      Karout Aleksander     58.51 (16    50.07 (14    50.07 (9)     *

Team : Budka-Cala    Team requirements were not met - no team score
Bib  Class     Name                  Run 1        Run 2       Result       Used
_______________________________________________________________________________
59   K19       Budka-Cala Agniesz    31.91 (6)    30.61 (5)    30.61 (3) 

Team : Lawrynowicz    Team requirements were not met - no team score
Bib  Class     Name                  Run 1        Run 2       Result       Used
_______________________________________________________________________________
54   K19       Lawrynowicz Anita     46.09 (2)    43.27 (1)    43.27 (1)     *
28   JD14      Lawrynowicz Wiktor                                            *



Comments